    G.Skill Aegis DDR4-2666MHz 32GB (2x16GB) (F4-2666C19D-32GIS) (GSKF4-2666C19D-32GIS)
    Kωδικός ACI: GSKF4-2666C19D-32GIS
    Part number: F4-2666C19D-32GIS
    EAN: 4713294221049
    Προδιαγραφές προϊόντων
    Κατασκευαστής G.SKILL
    Χρήση Desktop
    Form Factor UDIMM
    Τύπος DDR4
    Χωρητικότητα 32GB
    Συχνότητα 2666MHz
    Χρονισμοί 18-18-18-43
    Voltage 1.2V
    RGB No
    Εγγύηση Lifetime
    Προδιαγραφές προϊόντων
    Κατασκευαστής G.SKILL
    Χρήση Desktop
    Form Factor UDIMM
    Τύπος DDR4
    Χωρητικότητα 32GB
    Συχνότητα 2666MHz
    Χρονισμοί 18-18-18-43
    Voltage 1.2V
    RGB No
    Εγγύηση Lifetime
    Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
    Ανταλλακτικό Διορθωτικής Ταινίας PRITT 6 mm. x 12 m. (H-857)